Poszukiwana pomoc!

Czuwaj!  

Jako szef programu zwracam się do Państwa w imieniu organizatorów zlotu okręgu Północno-Zachodniego. 
Zlot zbliża się wielkimi krokami, a na ten moment we wstępnych zgłoszeniach drużynowi zapowiedzieli 550 uczestników. To ogromne przedsięwzięcie, wymagające dużego nakładu środków, w tym pracy. Z tego miejsca pragnę po raz kolejny poprosić Państwa o pomoc.

Współpracując wielokrotnie z KPH, jako przyboczny, a także organizator, m.in. szef gry głównej na RG 2017, miałem okazję poznać duże możliwości i wielką chęć wsparcia ze strony rodziców i przyjaciół środowiska. Wsparcie to będzie nieocenione i tym razem.   Zlot odbędzie się w terminie 30.04-03.05.2020. Jednak przygotowania do niego trwają już od pewnego czasu. Możliwa pomoc obejmuje w szczególności:

  • pomoc w realizacji poszczególnych elementów programu w trakcie zlotu
  • pomoc organizacyjna przy przygotowywaniu gry miejskiej (w szczególności załatwienie miejsc pod punkty gry, np. obiekty prywatne lub obiekty użyteczności publicznej)
  • pomoc organizacyjna w przygotowywaniu programu zajęć modułowych

Jako jeden z elementów zlotu zaplanowane są zajęcia modułowe. Odbędą się prawdopodobnie w sobotę 2 maja. Ramowo każdy z bloków trwać powinien godzinę, przyjąć w turze 15-30 osób i mieć możliwość przeprowadzenia w ciągu dnia 2 tur, w wyznaczonych godzinach. Na wstępnym etapie planowania szukamy zarówno bezkosztowych jak i odpłatnych możliwości.   Serdecznie zapraszam do włączenia się w to przedsięwzięcie. W razie chęci odpowiedzenia na którąś z opisanych potrzeb proszę kontaktować się z drużynowymi. W razie chęci pomocy lub z innymi propozycjami i sugestiami można również kontaktować się bezpośrednio ze mną (michaldabro888@gmail.com; 698 245 003).  

Czuwaj

pwd. Michał Dąbrowski HO
Szef programu Zlotu Okręgu Północno-zachachodniego